Donanimkirala.com, bütçenizi düşünen teknolojik çözümler...
Email: info@donanimkirala.com | Tel: 0(224) 441 43 39

Hoşgeldiniz;

Bursa’dan tüm Türkiye’ye Bilişim Sektöründeki tecrübe ve birikimini aktarmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden işletmelerin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılamalarına olanak sağlamak amacıyla 2000 yılında faaliyete geçen Nil Bilişim, Çözüm ortağı olduğu dünya devi markaların tedarik, satış ve servis hizmetlerini müşterilerine sunmanın yanı sıra, kiralama ve kira sonrası satın alma opsiyonu ile benzersiz bir sistemin kurucusudur.

Uluslararası bilişim ve finans sektörünün dev firmaları ile yaptığımız anlaşmalar sonucunda, işletmelerin ihtiyaçlarına kiralama yöntemi ile sahip olmalarına destek olmaktayız. İşletmelerin büyümelerinde gerekli olan tüm makine parkının yenilenmesine ve bu yenileme işlemi süresince yatırımlarını da doğru bir şekilde değerlendirmelerine yardımcı olan çözümler üretiyoruz.

Sıra sizde… Bizimle tanışmak, sistemimizin avantajlarını yakından tanımak ve ihtiyacınız olan ürünleri en kısa zamanda ve çok cazip kiralama koşullarında, üstelik satın alma opsiyonu ile beraber sahip olmak için hemen bizimle irtibata geçin. 

 

Müşterilerimize Özel

Donanım Ürün Hesap Makinası

Ne ödeyeceğinizi siz bilirsiniz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda yapacağınız liste sonrası, ne kadar ödeyeceğinizi, hangi vadenin sizin için uygun olduğunu “hesap butonu” kutucuğunu tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kiralama Talep Formu

İhtiyaçlarınızı paylaşın, sonuca birlikte ulaşalım.

Yukarıda yer alan “ihtiyaç formumuzu doldurup gönderin. Uzmanımız sizin için çalışsın, en doğru çizümleri birlikte bulalım.

Sizi Arayalım

Size bir telefon uzaklığındayız.

İş yerinize özel çözümlerin yerinde tespit edilerek, alternatifleriyle beraber sunulması için uzman ekibimizi arayabilirsiniz.